Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Spedicija

0 МКД

Се бара работа од: Nimetulla 07 јан. 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Барам работничка за во шпедиција
Работно време
Од 8.30 до 16.30
Од понеделник до петок
Кон.070743804
Е-mail:nimetsped@yahoo.com
CV по E-mail
Nimetulla
070743804
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации