Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudat dispecerski uslugi

0 МКД

Се бара работа од: Dispeceri 12 јан. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нудиме диспечерски услуги за шпедиции низ Европа, соработуваме со неколку шпедици.
Нудиме места за релација Шведска Холандија или релација по избор за LKW Walter
Договор се прави директно со ваша фирма
Менаџирање на камиони.
Вклучени и картици за нафта по избор shell и ids
Контакт/Viber: +38978837088
Dispeceri
+38978837088
Leaflet
Кон почеток