Оглас од претпријатие Објавени: јун. 06 2021 03:08

TRANSPORTNA FIRMA IMA POTREBA OD VOZACI

Објавени: јун. 06 03:08
Прегледи: 94
TRANSPORTNA FIRMA ZA MEGUNARODEN TRANSPORT IMA POTREBA OD VOZACI SO E KATEGORIJA.
RELACIJA TURCIJA - MK ,SRB ,CG
POVEKE INFO NA TEL 070 217 768
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации