Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara vozac so B kategorija vo Delcevo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Транстим Груп 17 ноем. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се бара возач со Б категорија за територијата на Делчево. Вршиме превоз на пациенти за дијализа. Сите заинтересирани да пратат апликација ( "CV") на [email protected] со податоци.
Транстим Груп
превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
/////
Транстим Груп
/////
Leaflet
Кон почеток