Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се бара возач со Б категорија во Гевгелија

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Транстим Груп 13 јан. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се бара возач со Б категорија за територијата на Гевгелија. Вршиме превоз на пациенти за дијализа. Сите заинтересирани да пратат апликација ( "CV") на [email protected] со податоци.
Транстим Груп
превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
/////
Транстим Груп
/////
Leaflet
Кон почеток