Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HAPPY home center Kavadarci

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Bluemarket 11 дек. 15:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

9 Огласи во продавницата

Stalazi za vo prodavnica -
Dukan od 210m2 vo Kavadarci -
BRIKETI OD SONCOGLEDOVO SEME 10 МКД
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
HAPPY home center Кавадарци има потреба од стручно лице за графички дизајн и интернет продажба .Осигурување веднаш , плата солидна

Пријавување со CV на е-mail : [email protected] , или на тел: 075/312-217 , 075/265-242 , или директно во продавницата на HAPPY home center , хотел ФЕНИ , Кавадарци .
Bluemarket
Ние имаме се што ви треба
ul. 514 br.2a
075/265-242
[email protected]
Bluemarket
Leaflet
Bluemarket

Bluemarket

9 Огласи во продавницата

Blu Market ima potreba od vozac magacioner -
Blue Market ima potreba od prodavac vo Gevgelija -
Kolicka Inox za vo restoran 250 ЕУР
BRIKETI OD SONCOGLEDOVO SEME 10 МКД
Кон почеток