Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sofer za rabota vo Svedska firma

0 МКД

Се нуди работа од: Krste Todorov 20 јан. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Potrebni dokumenti:
-BG passport;
-BG vozacka E-kategorija
-BG Kompetetnost

Se vozi samo vnatresno Svedska

vozac sofer
Krste Todorov
076223395
Кон почеток