Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za vozac so BG dokumenti

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Avtomonitor 19 септ. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се вози во Белгија внатрешно.Неделно се поминува од 1500 до 2000км.Се вози откачи-закачи со нов МАН камион. Дневница 70 евра, плаќање неделно.Обезбеден превоз и интернет.
Јоцо Митев 070213027 Кочани
Avtomonitor
070 213 027
Leaflet
Кон почеток