Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram vozac na kamion za EU

0 МКД

Се нуди работа од: Борче 07 мар. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Итно барам возач на камион за во Европска Унија со работно или без работно искуство, со комплетни бугарски документи.
Плата по договор.
Борче
078203750
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации