Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rabota za vozac so BG dokumenti

0 ЕУР

Се нуди работа од: Горан-Баце Вчера 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Имам потреба од еден возач со Е категорија и Бугарски документи за релација Белгија-Франција до 150 км од Белгија и Холандија, Принцип на работа закачување(терминал)-истовар-утовар-терминал. Месечно 5.000 до 6.000 км. Плата 70 евра ден (сабота и недела не се вози).
Инфо: 075 856 870
Горан-Баце
075856870
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации