Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potreben e vozac so E kategorija

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Stonex 18 јан. 00:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Stonex

Stonex

10 Огласи во продавницата

Betonski polirani podni plocki 7 ЕУР
Magacin od 500m2 vo Prilep 700 ЕУР
CNC masina za obrabotka na drvo ,mermer plastika.. 5 500 ЕУР
Se izdava nov deloven prostor magacin hala -
Potreben e vozac so E kategorija i so licenca za kratki ,ednodnevni turi .
Stonex
Mermerni proizvodi
Boris Kidric 63
078278870
Leaflet
Stonex

Stonex

10 Огласи во продавницата
Snezno beli mermerni pebli 85 ЕУР
CNC masina za obrabotka na drvo ,mermer plastika.. 5 500 ЕУР
Betonski polirani podni plocki 7 ЕУР
Se izdava nov deloven prostor magacin hala -
Кон почеток