Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Freja Transport & Logistics

0 МКД

Се нуди работа од: Freja 26 ноем. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Freja Transport & Logistics A/S бара доверливи превозници за нашиот Скандинавски маркет.

- Нудиме работа за камиони со 2 и 3 осовини
- Главно транспортот се врши во Данска, Шведска, Норвешка и Финска
- Можност за точење гориво со без парични картички кои веќе имаат одреден попуст. Се наплатува месечно од заработената сума.
- Километрите се пресметуваат по најбрзиот пат и користиме Map&Guide.

Ние се гледаме како доверлива и флексибилна компанија која сака да изгради најдобри односи со нашите превозници и клиенти за да можиме да ја понудиме најдобрата услуга на маркетот.

Директен Фреја контакт:
Jacob Andreasen
Email: jac@freja.com
Phone: +45 9670 5424
Mobile: +45 3036 1638
Web: http://www.freja.com

Контакт:
Далибор Ефтимовски
+389 78 443 444

Ве молиме да не контактирате исклучиво на горе наведените адреси/телефони.


Како една од најголемите приватни компании за транспорт и логистика во Нордиските држави, нудиме Европски бизнис, брз и ефикасен транспорт, логистика и магацинкси услуги. Преку нашите гранки во Данска, Шведска, Норвешка и Финска, се фокусираме на беспрекорна улсуга и пристигнување на време.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации