Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Freja Transport & Logistics

0 МКД

Се нуди работа од: Freja 20 окт. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Freja Transport & Logistics A/S бара доверливи превозници за нашиот Скандинавски маркет.

- Нудиме работа за камиони со 2 и 3 осовини
- Главно транспортот се врши во Данска, Шведска, Норвешка и Финска
- Можност за точење гориво со без парични картички кои веќе имаат одреден попуст. Се наплатува месечно од заработената сума.
- Километрите се пресметуваат по најбрзиот пат и користиме Map&Guide.

Ние се гледаме како доверлива и флексибилна компанија која сака да изгради најдобри односи со нашите превозници и клиенти за да можиме да ја понудиме најдобрата услуга на маркетот.

Директен Фреја контакт:
Jacob Andreasen
Email: [email protected]
Phone: +45 9670 5424
Mobile: +45 3036 1638
Web: http://www.freja.com

Контакт:
Далибор Ефтимовски
+389 78 443 444

Ве молиме да не контактирате исклучиво на горе наведените адреси/телефони.


Како една од најголемите приватни компании за транспорт и логистика во Нордиските држави, нудиме Европски бизнис, брз и ефикасен транспорт, логистика и магацинкси услуги. Преку нашите гранки во Данска, Шведска, Норвешка и Финска, се фокусираме на беспрекорна улсуга и пристигнување на време.
Leaflet
Кон почеток