Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara mehanicar za kamioni za vo Svedska

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Rabota Вчера 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Se bara mehanicar so iskustvo Za kamioni vo Svedska.

Da ima poznavanje od:
- Menuvanje plocki, diskovi
- Elektrika
- Remont na motor, menuvac

Dokolku ima polozeno za kamion, moze da se izvadi rabotna viza vo Ceska.
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Кон почеток