Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat vozaci za rabota vo Svedska

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Rabota Вчера 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Se baraat vozaci so EU dokumenti, so C E kategorija i so iskustvo.
Se vozi samo vo Svedska.

Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Кон почеток