Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vozaci za rabota vo Svedska

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Rabota 26 ноем. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

3 Огласи во продавницата

Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Se baraat vozaci (C E kategorija) so iskustvo i komplet EU dokumenti.
Plata: 70eur dnevnica i za nad 10 000 napraveni kilometri se plaka 20denari po kilometar

Se vozi samo niz Svedska.

Na 2 kamioni ke rabotat 3 vozac.
2 meseci meseci ke rabotat vo Svedska, 1 mesec ke bidat na odmor, taka sto na dvata kamioni postojano ke ima vozac, pocnuvajki od januari do dekemvri vo godinata.

Ke se vozat Volvo EURO 6 kamioni.
Rabota
 
075233999
Leaflet

Rabota

3 Огласи во продавницата
Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации