Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vozaci za zamena vo Svedska

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Rabota Вчера 15:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

3 Огласи во продавницата

Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Se baraat vozaci so C E kategorija, so iskustvo za zamena na nasite vozaci koga se na odmor.
Po potreba moze da se raboti od edna do nekolku nedeli.
plata za edna nedela e 400EUR
patot e platena od firmata.
Rabota
 
075233999
Leaflet

Rabota

3 Огласи во продавницата
Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации