Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se bara vozac

0 МКД

Се нуди работа од: Gbriela 21 мај 09:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
транспортна компанија од Скопје, има потреба од професионален и одговорен возач за меѓународен и внатрешен транспорт

Потребни квалификации:
- работно искуство во областа
- Возачка дозвола
- Лиценца за возач


Лични вештини и способности:
- Професионалност и одговорност,
- Лојалност
-Флексибилност
- Енергичност
- Снаодливост
Gbriela
  Online
078 400 572
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации