Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozac Makedonija Grcija Albanija Srbija

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: STS 26 мај 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Имаме потреба од возач со Е категорија на релации Македонија-Грција, поретко Албанија и Србија. Стабилна и редовна работа, ADR сертификат и искуство со цистерна е предност.
Leaflet
Кон почеток