Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozac so E kategorija i ADR

Се нуди работа од: Vrabotyvanje Вчера 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Imame potreba od vozac so E kategorija i ADR sertifikat. Za stalna rabota so cisterni za nafta.
Vrabotyvanje
070303414
Кон почеток