Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Distribucija-Komercija-Magacin

0 МКД

Се нуди работа од: Edi 23 ноем. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se bara mlada i odgovorna licnost za rabota.
Rabotna pozicija :Prodavacka.
Rabotata se sostoi od prodavanje vo prodavnica za osvetluvanje, prakanje na e-mailovi, javuvanja po telefon i sl.
Firmata se zanimava so maloprodazba no i golemoprodazba.
Golema moznost za napredok vo firmata.
Licnosta se bara da bide dinamicna, aktivna, komunikativna.
So lokacija se naogame vo Skopje do Univerzalna sala -Centar.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации