Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za distributeri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Kalcona Dooel 14 јан. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Kalcona Dooel

2 Огласи во продавницата

Rabotnicki vo proizvodstvo 0 МКД
Фирмата Калцона Дооел од Скопје има потреба од двајца дистрибутери со работно искуство. Вашите податоци испратете ги на нашата маил адреса : [email protected]
Kalcona Dooel

Kalcona Dooel

2 Огласи во продавницата
Rabotnicki vo proizvodstvo 0 МКД
Кон почеток