Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRANS SIMON bara vozac so E kategorija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: TRANS SIMON 14 јан. 13:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
BARAME VOZAC SO E KATEGORIJA SO RABOTNO ISKUSTVO VO MEGJUNARODEN TRANSPORT. EXTRA PLATA OD 1.000 DO 2.000 EVRA, KONTAKT 078425810 VLADO , ILI NA MAIL [email protected]
TRANS SIMON
078425810
Leaflet

TRANS SIMON

3 Огласи во продавницата
KAMION SCANIA -02 0 МКД
Кон почеток