Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DISTRIBUTER SO B KATEGORIJA

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ДРАКВА Вчера 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара ДИСТРИБУТЕР СО Б КАТЕГОРИЈА за потребите на фирмата Драква.
Работно време од 7ч до 15ч
Почетна плата 22.000ден. (нето) + бонуси.
Потребно е кандидатот да има искуство со управување на комбе,да биде лесно прилагодлив со клиентите на терен (љубезен,трпелив,одговорен и чесен)
Сите заинтересирани кандидати да испратат CV со С Л И К А ! ! ! на e-mail:[email protected]
ДРАКВА
071206547
Leaflet
Кон почеток