Оглас од претпријатие Објавени: јун. 26 2022 04:59

Potreben e vozac so E kategorija

Објавени: јун. 26 04:59
Прегледи: 3716
Firma od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija za relacija mk- bugarija-mk
Dva do tri rabotni dena vo nedelata, odlicni uslovi
Zadozlitelno poseduvanje sertifikat za megunaroden transport.
Dopolnitelni informacii na tel
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации