Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabota vo germanija za vozaci so B kategorija

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: A&S consulting 16 септ. 11:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Nudime rabota za vozaci so b kategorija
- se vozi 70% vo germanija 30% rest od EU
- se vozi kamionce 3.5 t so cerada 8 ili 10 eu pal. Tovaren prostor. Vozilata se prilicno novi
So klima, vebasto. Sediste za vozac so regulator na tezina.kabina za spienje itn.
-osiguruvanje e plateno vo bugarija.
-bruto plata e 1000 evra . Moznost za bonusi so pominati nad 12 000 km

.prednost imaat kandidati so eu dokumenti i rabotno iskustvo
Zainteresiranite moze da ispratat CV ili kontakt telefo na email
[email protected]
A&S consulting
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации