Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara seriozen i profesionalen vozac so E kat

0 МКД

Се нуди работа од: Milan 06 мар. 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Potreben e seriozen i profesionalen vozac so E kategorija za bilateralen megjunaroden transport. Licenca za megjunaroden transport zadolzitelna , ADR dozvola pozelna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации