Македонски | Shqip | English |

VOZAC SO C I E KATEGORIJA

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: SKENDEROVSKI 12 мар. 09:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Se vrabotuva vozac so C i E kategorija za rabota vo Makedonija,so fiksna mesecna plata .Informacii na tel:
070 33 06 33 i 070 228 608
Нема посетени огласи
Кон почеток