Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAME SOFERI SO MK ILI BUGARSKI PASOS

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Vani Group LTD 01 септ. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Barame soferi so makedonski ili bugarski pasos:
-za vozenje vo dvojka (relacija Belgija-Anglija)
-za poedinecno vozenje (relacija Germanija-Makedonija)

Plata: 60 evra dnevno

Prijaven vo BG firma

Se vozi so kamioni do 4 godini starost

Poveke info na telefon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации