Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brza pratka kurir Skopje

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Brza Pratka Dooel 10 фев. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Брза Пратка ДООЕЛ има потреба од курир во Скопје, со возачка дозвола Б категорија и познавање на градот. Ве молиме Вашите апликации да ги испратите на емаил [email protected] со назнака Курир Скопје
Brza Pratka Dooel
078261919
Leaflet
Кон почеток