Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Profesionalen vozac sofer so C+E katеgorija so EU BG

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Marimaks konsalting 19 јан. 15:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Marimaks konsalting

2 Огласи во продавницата

Toyota Landcruiser 90 offroad dzip 24 000 ЕУР
Barame iskusni vozaci na kamioni so BG ili EU dokumenti
* 80 evra Dnevnica
* Relacija: DE+ BENELUX+ Francija
* Platen Prevoz, Internet ( 30 eu )
* Isplata na nedelno nivo na BG ili EU transakciska
* EURO 6 kamioni so sopstveni prikolki (cerada)
* Baza nemame
* 2 meseci vozenje - 1 Odmor
* Se pravat od 7000 - 10000km
* Za povekje info javete se:
📞Telefon/ Viber/ WhatsApp : +38970254860
Marimaks konsalting
 
+38970254860
Leaflet

Marimaks konsalting

2 Огласи во продавницата
Toyota Landcruiser 90 offroad dzip 24 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации