Македонски | Shqip | English |

Soferi D kategorija

Се нуди работа од: Manora 06 јун. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Манора има потреба од шофери со Д категорија за возење на редовни автобуски линии. Сите заинтересирани нека пратат CV на [email protected] За повеќе информации јавете се на 023115239.
Нема посетени огласи
Кон почеток