Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taksi vozaci so B kategorija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ALL SPEEDTAXI 12 јан. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Новоотворената такси компанија Алло СпидТакси дооел има потреба од такси - возачи со Б категорија на возачка дозвола. Сите заинтересирани може да се јават на 070/330-057.
ALL SPEEDTAXI
076/330-057
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации