Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAM RABOTA KAKO SOBARKA

0 МКД

Се бара работа од: Anita 05 мар. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
36 godisna zenska osoba
Odgovorna so prethodno rabotno iskustvo vo ova profesija bara rabota kako sobarka vo seriozni i stabilni hoteli
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации