Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rabota za gotvac vo hotel

0 МКД

Се нуди работа од: HOTEL ALPINA MAVROVO 17 окт. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Хотел Алпина има потреба од готвач со работно искуство за престојната сезона 2017-2018 Сите заинтересирани можат да се јават на 071265667
HOTEL ALPINA MAVROVO
071265667
Leaflet
Кон почеток