Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se baraat kelneri kelnerki za rabota vo Mavrovo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Hotel Alpina Mavrovo Вчера 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Хотел Алпина нуди работа на позиција бармен/келнер за зимската сезона 2017/2018 Платено сместување и храна.

Потребно е мин. 2 год. искуство работа во ресторан, зборување на англиски. добро расположение.
Hotel Alpina Mavrovo
071265667
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации