Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Personal za kujna vo restoran Ekvestrian

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Equestrian Restaurant 14 јан. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан Еквестриан во ГТЦ има потреба од Готвач и помошници за во кујна.

Телефон: 070 311 374
E-mail: [email protected]
Equestrian Restaurant
070311374
Кон почеток