Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Restoran vo Struga ima potreba od personal

0 МКД

Се нуди работа од: restorant centar 31 мар. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Restoran vo struga ima potreba od personal:

1 kuvar/ka
1salater/ka
1pomosnik mesar

Rabotnite pozicii se so redoven raboten odnos
Odlicna plata
restorant centar
070249463
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации