Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuvari kelneri skaradzii higienicarki sankeri

0 МКД

Се нуди работа од: loran dimanovski 10 апр. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Ресторан Подгорски-ан во Колешино има потреба од персонал за сезонска и постојана работа : 2 скараџии, 1 кувар, 1 салатерка, 1 помошник кувар, 2 келнери, 3 шанкери, 1 хигиеничарка, 1 одржувач, нудиме редовна и солидна плата, пријавени и осигурани, бесплатно сместување и храна, за повеке информации контактирајте не на 034 351 100
loran dimanovski
034351100
Кон почеток