Македонски | Shqip | English |

Se bara sumarski inziner i sumarski tehnicar

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: vadraprodukt 27 јан. 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Петровец, Скопjе
Сектор : Земјоделство
Stovariste vo Petrovec ima potreba od sumarski inziner i sumarski tehnicar.
Vasite podatoci pratete gi na e-mail:
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток