Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prezenter/ka prodavac/ka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Фоја Ко Дооел 21 авг. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
ФОЈА КО бара презентер/ка, продавач/ка во Градинарскиот Центар на Ул.Борис Трајковски (поранешна Првомајска) бр.152 А.
Предност имаат вредни лица кои ги познаваат декоративните растенија и умеат културно да се обраќаат кон колегите и клиентите.
Заинтересираните може да испратат CV на следниот меил: fojako@gmail.com или да се пријават на тел. 02/2272-046 од 10 до 14 часот
Фоја Ко Дооел
02/2772-046
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации