Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Индивидуални/групни часови по англиски јазик

300 МКД

Се продава од: Simona 07 окт. 00:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Дипломиран професор по англиски јазик и книжевност со веќе неколкугодишно искуство нуди индивидуални/групни онлајн часови по англиски јазик на основци, средношколци и возразни. Часовите можат да се прилагодат според потребите на ученикот/слушателот. Може да се работи според училишна програма или според друга сертифицирана програма од издавачките куќи: Оxford, Cambridge и Express Publishing.
- Задолжително тестирање пред почнување на часовите
- Работа со аудио и видео материјали.
- Користење на дополнителни материјали со цел лесно совладување на граматичките структури и вокабуларот.
- Припрема за стандардизирани тестови.
- Часовите се одржуваат на Zoom,MicrosoftTeams,Skype,Whereby...
Цена: 1 час од 60 минути = 300 денари
Leaflet
Кон почеток