Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Online English Classes

0 МКД

Се продава од: Adriana Zafirovska Вчера 08:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нашето училиште Академија Лингва Бел, лоцирано во Торонто, Канада, врши уписи за online програми по англиски јазик. Училиштето е акредитирано од Канадската Влада и часовите се во живо, преку ZOOM и Тeams.
Имаме програми за сите возрасти, сите книги се во дигитална форма, и сертификатот го испраќаме на домашната адреса на ученикот.
За повеќе и детални информации, како и информации за цените за програмите, испратете порака на вибер или електронска пошта [email protected]
Moже да побарате и демо час.
Adriana Zafirovska
+1-647-963-5554
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации