Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CASOVI PO GERMANSKI JAZIK

Се продава од: Simona 09 авг. 23:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Deutsches Sprachcafé Skopje лоцирано во центарот на градот, спроти гимназијата "Јосип Броз Тито", од септември започнува со работа и нуди приватна настава по германски јазик, прилагодена индивидуално за поединци како и за мали групи. Наставата се одвива по најнови методи со современа и актуелна литература.


За подетални информации контактирајте нé на:
+49 17620505753 (Viber &WhatsApp)
[email protected]
Simona
Leaflet
Кон почеток