Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovi po Pijano i Solfez

300 МКД

Се продава од: Vasko Todorovski 03 дек. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Индивидуални часови по Пијано и Солфеж за сите возрасти од искусен Професор по Музика, Дипломиран Музичар теоретичар, Педагог.

Опција за одржување на часовите во вашиот дом.

Цена: 60 минути - 300 денари, 90 минути - 500 денари.

Првиот час е пробен и е бесплатен.
Vasko Todorovski
075802631
Кон почеток