Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na Diplomski i seminarski

Се продава од: ana 26 фев. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Професионална помош при изработка на
Семинарски и Дипломски трудови
за сите Факултети и Универзитети (Приватни и Државни)Помош при изработка на трудови од сите научни обласи!!!

БЕЗ НИКАКВА МОЖНОСТ ЗА ПЛАГИЈАТ!!!

Трудовите се изработуваат и испорачуваат
НАВРЕМЕНО-СПОРЕД ДОГОВОРОТ!!!

Академски стил на пишување-во согласност со ЕКТС критериумите!
Цена по договор!


М-р Ана

077-543-235
Кон почеток