Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na Diplomski Magisterski i Seminarski

0 МКД

Се продава од: ana Денес 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Професионална помош при изработка на
Семинарски, Дипломски и Магистерски трудови
за сите Факултети и Универзитети (Приватни и Државни)
Помош при изработка на трудови од сите научни обласи:
-Семинарски работи
-Дипломски работи
-Специјалистички трудови
-Магистерски трудови
-Проектни задачи
-Бизнис планови
-Power point презентации
-CV + Мотивационо писмо
-Анкетни листови
-Прашалници

БЕЗ НИКАКВА МОЖНОСТ ЗА ПЛАГИЈАТ!!!

Трудовите се изработуваат и испорачуваат
НАВРЕМЕНО-СПОРЕД ДОГОВОРОТ!!!

Академски стил на пишување-во согласност со ЕКТС критериумите!
Цена по договор!


м-р Ана

077-543-235
Кон почеток