Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Online Casovi Po Gitara

450 МКД

1 600 МКД

Се продава од: Тања 14 јан. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
https://casovipogitara.wixsite.com/casovipogitara

*бесплатна 15 минутна консултација преку zoom: [email protected]*

• Онлајн часови по гитара за сите возрасти со насока кон класичната гитара.
• Акорди, ритам, читање ноти, табелатури и музичка теорија, свирење со прсти и со трзалица, како и учење на песни согласно со кој тип на музика најмногу ви лежи
• Часовите може да се одржуваат преку скајп, зум или било кој медиум по ваш избор. Онлајн моделот е веќе испробан (го практикувам веќе 6 месеци) и часовите го имаат истиот квалитет како и настава во живо.
• Свирам гитара повеќе од 16 години и имам 3 годишно искуство како професорка по гитара во „Гитара Пет“. Воедно сум и дипломиран психолог. Моментално сум во процес на изучување Џез Гитара преку Online платформата на Berklee Online - Berklee College of Music. Имам работено со буквално секоја возрасна група од 6 годишни деца па се до личности во пензионерските денови.

• Часовите се за сите возрасти почнувајќи од 6 години. Времетраењето е 45-50 минути

• Цената е 600ден од час
• или доколку платите наеднаш 1800ден за 4 часа (со услов часовите да бидат одработени во рок од 4 недели)

• Закажете си термин на [email protected] или 072 641 266
• zoom: [email protected]
Тања
072641266
Leaflet
Кон почеток