Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Oddelenska nastava privatni casovi

600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Спирит плус 31 авг. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Давам приватни часови по одделенска настава.
*Проблеми со читање
*Проблеми со совладување на математиката
*Вежби по природни науки
*Учење на лекции по Општество
*Раговорно употреба на Англиски,пеење песнички и креативно изразување
*Воспитно-образовен пристап кој води кон напредок и изградување на личноста на детето.
Почитувани!!!Започнаа уписите за сите заитересирани дечиња од I, II, III и IV одделение кои сакаат да бидат супер ученици,да го совладаат веќе стекнатото знаење и да поминат конструктивно време на индивидуални часови или во група од двајца.Сето ова по изработена уникатна програма од страна на образован Кембриџ наставник.Побрзајте,бројот на ученици е ограничен.Едукативен центар Спирит плус ве очекува.Контакт тел. на 070881192 !!!
Спирит плус
070881192
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации