Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kursevi po Makedonski i Grcki jazik

0 МКД

Се продава од: aa 09 мар. 00:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

Интензивни курсеви по грчки јазик - викенд курсеви,
-Часовите вклучуваат основно изучување на јазикот
-Наменско изучување на грчки јазик (туризам,хотелиерство,угостителство)-интензивни курсеви
-Наменско изучување на грчки јазик од други области
-Интензивни викенд часови по грчки јазик- конверзација

-Интензивни курсеви по македонски јазик за странци- основно и наменско изучување на македонскиот јазик
-Македонски јазик за средношколци
-Часови по старогрчки јазик

Инфо на тел.071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации