Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CASOVI PO ANGLISKI JAZIK

150 МКД

Се продава од: jana 29 ноем. 00:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Држам индивидуални часеви по англиски јазик. Имам повеќегодишно работно искуство во подучување на деца и возрасни. Часовите се организираат според потребите на ученикот.
Цена: 150 ден. кај мене дома. 150д.+ превоз кај вас.
1 час=60 мин. (ова важи само за основци и средношколци).
Leaflet
Кон почеток